Cosmetikabio

Webová stránka značky: Cosmetikabio

logo-cos-4

 

Cosmetikabio predstavuje českú značku prírodných farieb na vlasy a jej majiteľkou je úžasná osôbka Michaela Kochanová. Táto dáma vlastní aj značku vegánskej dekoratívnej kozmetiky Cosm´etika

Okrem hennových farieb má Cosmetikabio v ponuke aj dve špeciálne eko vecičky - Alun prírodný dezodorant z pravého prírodného kamenca a Konjakovú hubku, ktoré som jednoducho musela zaradiť do ponuky ŽIVOTa bez ODPADU. :)

 

Dezodorant Alun je čisto prírodný kryštál, jediný svojho druhu. Tento kryštálový dezodorant nijako nevonia, a je tak možné kombinovať ho s Tvojim obľúbeným prírodným parfémom :) Okrem využitia ako dezodorant ho môžeš použiť aj po holení (dezinfikuje a zabraňuje tvorbe vyrážok a zarastaniu chĺpkov), či na štípance od komárov (tlmí bolesť).

 

Konjaková hubka Cosmetikabio je jediná konjaková hubka, ktorú som doteraz videla balenú v čisto papierovej krabičke. Navyše je vyrobená zo 100 % čisto prírodnej rastlinky Konjak, takže ide o vegánsky produkt. :) Po namočení je veľmi mäkká a hebká, dokonalá na ošetrenie jemnej pokožky tváre, celého tela, či dokonca citlivej pokožky bábätiek.

 

leaf-extra-mini-icon

 

 

Konjaková hubka - Cosmetikabio
Vegan Best seller
Konjaková hubka - Cosmetikabio
od €5,90

Prírodná (vegánska) konjaková hubka pre hladkú pleť s dokonale vyčistenými pórmi. Ďalšia alternatíva bezodpadového odlíčenia pleti bez neekologických jednorazových vatových tampónov. :)

Skladom   (3 ks)
90/BEZ
Alun - prírodný kryštálový dezodorant / kamenec - Cosmetikabio
Tip Vegan Best seller
Alun - prírodný kryštálový dezodorant / kamenec - Cosmetikabio
€15,90

  Dezodorant Alun je čisto prírodný kryštál, jediný svojho druhu. Výborne dezinfikuje a dá sa využiť aj po holení alebo na tlmenie bolesti pri štípancoch. Kryštálom je prevlečený prírodný povrázok pre ľahšie uchopenie alebo zavesenie. Súčasťou balenia je aj ľanové vrecúško.  

Momentálne nedostupné 
99
2 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom