Drahí zákazníci, od utorka 19.10. do utorka 2.11. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky a maily prijaté od 19.10. (vrátane) budú preto vybavené najskôr v prvom novembrovom týždni. Ďakujem za pochopenie a želám vám krásne letné dni... :) Zuzana K.

 

leaf-extra-mini-icon

 

Ako riešiť boľavé menštruujúce bruško prírodnou cestou?

 

leaf-extra-mini-icon  jednou z najbežnejších gynekologických ťažkostí u žien sú menštruačné kŕče

leaf-extra-mini-icon  na zvládnutie a pomoc pri bolestiach mnohé užívajú rôzne lieky

leaf-extra-mini-icon  avšak mnohé ženy (vrátane mňa) lieky neuznávajú a chcú to riešiť čisto prírodnou cestou :)

leaf-extra-mini-icon  na menštruačné bolesti sa dajú využiť niektoré prírodné esenciálne oleje (ako napríklad levanduľa, šalvia, mäta...)

leaf-extra-mini-icon môžeš ich použiť na aromaterapiu, ktorá je počas menštruačného cyklu vysoko prospešná 

leaf-extra-mini-icon  a môže mať mnoho ďalších výhod, vrátane zmiernenia úzkosti, stresu či náladovosti, čím navodzuje pozitívnejšiu náladu

leaf-extra-mini-icon  olejčeky sú ale vhodné aj na priamu aplikáciu na bruško (vždy zriedené s nejakým prírodným masielkom či olejom bez vône)

 

leaf-extra-mini-icon  

Esenciálny olej %22Na menštruačné bolesti%22 Ťuli a Ťuli 6
Vegan
Esenciálny olej "Na menštruačné bolesti" - Ťuli a Ťuli
€10,10

  Zmes 100 % prírodných esenciálnych olejov na menštruačné bolesti. Nabudúce, keď Ťa budú trápiť kŕče a náladovosť spojené s menštruáciou, skús vyskúšať tento čisto prírodný olejček. Dá sa využiť aj na aromaterapiu. Je vhodný aj na priamu aplikáciu na bruško (vždy však zriedený s nejakým prírodným masielkom či olejom bez vône).   Olejček je aj v ponuke môjho druhého e-shopu www.magickelono.sk. Ak tu nie je skladom, pozri prosím aj tam. Ak si ho prosíš, stačí mi napísať a ja ho prehodím medzi skladmi. Alebo môžeš objednať priamo z druhého webu. :)  

Skladom   (2 ks)
Detail
2953
1 položiek celkom