Práve prebieha akcia "VÍKEND bez ODPADU". Na všetky produkty z kategórie "ÚSTNA HYGIENA" (bambusové zubné kefky a nite, či bylinkový zubný prášok) platí akcia až do nedeľnej polnoci. :) Ale pozor, ak chceš mať doma balíček čo najskôr, daj si ho prosím na dobierku alebo mi zašli scan platby. Od utorka 28.5. do nedele 2.6. totiž čerpám dovolenku. :) ĎAKUJEM za pochopenie.

Butterbean Organics

Webová stránka značky: Butterbean Organics

Butterbean Organics

 

 

Syntetické UV filtre prenikajú do pokožky, kde majú chemickou reakciou poskytovať ochranu proti UVB žiareniu, mnohokrát sú podozrivé z narušenia hormonálnej rovnováhy, pôsobenia neplodnosti, alergií či rakovinotvorného bujnenia. Spravidla nechránia príliš proti UVA žiareniu. 

Čisto prírodné opaľovacie krémy Butterbean Organics fungujú inak a bez rizík. Ochranu SPF 30 poskytuje prírodný minerálny filter, ktorý vytvorí na pokožke lesklú bariéru, ktorá ako zrkadlo bezpečne odráža oba typy žiarenia, tj. UVA a UVB. 

 

Butterbean Organics - prrírodné opaľovacie krémy - ŽIVOT bez ODPADU

 

leaf-extra-mini-icon

 

 

Butterbean ochranná tyčinka na opaľovanie Sport Stick SPF 30 - Butterbean Organics
Tip Bio
€19

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom, biologicky odbúrateľnom balení. Dobré pre ľudí aj planétu. :) Dátum expirácie: 1/2021.

Skladom  (6 ks)
Detail
Butterbean Original krém na opaľovanie SPF 30 - Butterbean Organics
Best seller Bio
od €22

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom kovovom obale. Dobré pre ľudí aj planétu. :) Dátum expirácie: 1/2021.

Skladom  (1 ks)
butterbean organics simple prirodny opalovaci krem
Bio
€25

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom kovovom obale s praktickou pumpičkou. Dobré pre ľudí aj planétu. :)  Dátum expirácie: 5/2020.

Momentálne nedostupné 
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom