Butterbean Organics

Webová stránka značky: Butterbean Organics

Butterbean Organics

 

 

Syntetické UV filtre prenikajú do pokožky, kde majú chemickou reakciou poskytovať ochranu proti UVB žiareniu, mnohokrát sú podozrivé z narušenia hormonálnej rovnováhy, pôsobenia neplodnosti, alergií či rakovinotvorného bujnenia. Spravidla nechránia príliš proti UVA žiareniu. 

Čisto prírodné opaľovacie krémy Butterbean Organics fungujú inak a bez rizík. Ochranu SPF 30 poskytuje prírodný minerálny filter, ktorý vytvorí na pokožke lesklú bariéru, ktorá ako zrkadlo bezpečne odráža oba typy žiarenia, tj. UVA a UVB. 

 

Butterbean Organics - prrírodné opaľovacie krémy - ŽIVOT bez ODPADU

 

leaf-extra-mini-icon

 

 

Butterbean ochranná tyčinka na opaľovanie Sport Stick SPF 30 - Butterbean Organics
Tip Bio
€19

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom, biologicky odbúrateľnom balení. Dobré pre ľudí aj planétu. Tyčinka je vhodná na aplikáciu na tvár, pery, nos, uši či na akúkoľvek inú časť pokožky. Má tuhú konzistenciu.

Skladom  (9 ks)
Detail
Butterbean Original krém na opaľovanie SPF 30 - Butterbean Organics
Best seller Bio
od €22

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom kovovom obale. Dobré pre ľudí aj planétu. Krém je vhodný na aplikáciu na akúkoľvek časť pokožky a má krémovú konzistenciu.

Skladom  (4 ks)
butterbean organics simple prirodny opalovaci krem
Bio
€25

Bezpečná, efektívna a pohodlná slnečná ochrana v recyklovateľnom kovovom obale s pumpičkou. Dobré pre ľudí aj planétu. Krém je vhodný na aplikáciu na akúkoľvek časť pokožky. Má krémovú konzistenciu a praktickú pumpičku pre ľahšiu aplikáciu.

Skladom  (15 ks)
Detail
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom