Posledné objednávočky pred Vianocami zasielam do 18.12.2019., aby stihli doraziť a potešiť niekoho pod stromčekom. Objednávky prijaté po 18.12. vybavím až po Vianociach. :) Ďakujem za pochopenie a želám krásne sviatky. :)
Novinka Tip Vegan Bio
Značka: Bambu

Bambusová detská lyžička a vidlička v jednom (od 18 mesiacov) - Bambu

€3,80 €4 Zľava 5 % €3,17 bez DPH
Skladom (1 ks)

Praktická a ľahká bambusová lyžičko-vidlička vyrobená z certifikovaného organického bambusu, ako zdravá a zábavná alternatíva k plastu. Využijú ju nielen deti, ale aj dospelí. Je ideálna aj na výlety. 

Kategória: ZERO WASTE príbory

 

 
leaf-extra-mini-icon

 

leaf-extra-mini-icon  Materiál: 100 % organický bambus

leaf-extra-mini-icon  Rozmery: dĺžka 13,3 cm

leaf-extra-mini-icon  Obal: bez obalu, len papierová etiketa / recyklovateľná

leaf-extra-mini-icon  Výrobca: Bambu (USA)

 

bambu - logo male zivotbezodpadu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bambu logo

Zakladateľmi firmy Bambu sú Jeff Delkin and Rachel Speth z USA. Ich cieľom je zvýšit záujem o obnoviteľné materiály a udržateľné praktiky v oblasti výrobkov pre domácnosť a to v spojení s originálnym dizajnom.


Rada výrobkov Bambu prináša udržateľné alternatívy do oblasti moderného bývania, ale firma sa zároveň snaží aj o každodenné zavádzanie ďalších udržateľných praktík do všetkých častí svojho bussinesu. Využívajú lokálne zdroje a lokálne blízke firmy, u ktorých kontrolujú šetrnosť ich výrobných postupov. Podporujú fair trade praktiky a sú členmi Green America Seal of Approval.

 

Bambus je rýchlo rastúca tráva bez chémie a zavlažovania a vďaka jeho vlastnostiam se o ňom hovorí ako o rastline budúcnosti.


Bambu je jedinou značkou, ktorá ponúka výrobky z certifikovaného organického bambusu.

 

leaf-extra-mini-icon