UPOZORNENIE: Od štvrtka 17.9. do stredy 30.9. čerpám dovolenku. Všetky objednávočky prijaté po 16.9. budú preto vybavené najskôr až vo štvrtok 01.10.2020. Ďakujem za pochopenie... :) Zuzana K.

 

Ťuli a Ťuli - Prírodný tekutý šampón

 

leaf-extra-mini-icon

 

Prírodné tekuté šampóny  

 

leaf-extra-mini-icon  slovenská značka  Ťuli a Ťuli vyrobila poctivé prírodné šampóny, u ktorých sa môžeš tešiť na bohatý a voňavý penivý zážitok

leaf-extra-mini-icon  šampóny sedia jednoducho na každú hlavu a typ pokožky, sú vhodné na každodenné použitie

leaf-extra-mini-icon  a prírodný šampón s extraktom z lesnej jahody je vďaka jemnej receptúre je vhodný aj pre najmenšie deti :)

leaf-extra-mini-icon  okrem toho, že šampóny vyhovujú všetkým typom vlasov, obohatili ich o panthenol (provitamín B5), priamo ovplyvňujúci rast vlasov

leaf-extra-mini-icon  súčasťou zloženia je aj stavebná bielkovina phytokeratín (keratín, rohovina), ktorý patrí medzi základné stavebné zložky vlasov

leaf-extra-mini-icon  vďaka tomu naše šampóny nielen umývajú, ale tiež ošetrujú a zregenerujú suché, lámavé a poškodené vlasy

leaf-extra-mini-icon  ich používanie zdokonaľuje lesk a obnovuje pružnosť vlasov

 

leaf-extra-mini-icon

Prírodný šampón Hruška Ťuli a Ťuli 1
Vegan
Prírodný tekutý šampón Hruška - Ťuli a Ťuli
€9,60
€8,90
(–7 %)

Tekutý prírodný šampón s ovocnou vôňou hrušky. Je vhodný na všetky typy vlasov, obzvlášť na suché alebo poškodené vlasy. Zabalený v tmavom sklenenom obale s objemom 250 ml a dreveným uzáverom.

Momentálne nedostupné 
2217
Prírodný šampón Citrón a Limetka Ťuli a Ťuli 1
Vegan
Prírodný tekutý šampón Citrón a Limetka - Ťuli a Ťuli
€9,60

Tekutý prírodný šampón so sviežou citrusovou vôňou. Je vhodný pre všetky typy vlasov, hlavne na mastné a poškodené vlasy, či vlasy s lupinami. Zabalený v tmavom sklenenom obale s objemom 250 ml a dreveným uzáverom.

Momentálne nedostupné 
2221
Prírodný šampón Gáfor (nielen pre chlapa) Ťuli a Ťuli 1
Vegan
Prírodný tekutý šampón Gáfor (nielen pre chlapa) - Ťuli a Ťuli
€9,60

Tekutý prírodný šampón s gáfrom. Je vhodný pre všetky typy vlasov, obzvášť na vlasy s lupinami, zabraňuje vypadávaniu vlasov a podporuje ich rast. Zabalený v tmavom sklenenom obale s objemom 250 ml a dreveným uzáverom.

Momentálne nedostupné 
2222
Prírodný šampón Lesná jahoda Ťuli a Ťuli 1
Tip Vegan
Prírodný tekutý šampón Lesná jahoda - Ťuli a Ťuli
€9,60

Tekutý prírodný šampón s vôňou jahôdky.Je vhodný na všetky typy vlasov, obzvlášť na suché alebo poškodené vlasy. Je vhodný aj pre novorodencov, nakoľko obsahuje vylisovaný extrakt z jahody a žiadnu silicu. Zabalený v tmavom sklenenom obale s objemom 250 ml a dreveným uzáverom.

Momentálne nedostupné 
2219
Prírodný šampón Levanduľa Ťuli a Ťuli 1
Vegan
Prírodný tekutý šampón Levanduľa - Ťuli a Ťuli
€9,60

Tekutý prírodný šampón s vôňou levandule. Je vhodný pre všetky typy vlasov a pokožky hlavy, obzvlášť proti lupinám. Zabalený v tmavom sklenenom obale s objemom 250 ml a dreveným uzáverom.

Momentálne nedostupné 
2218
Prírodný šampón Medovka Ťuli a Ťuli 1
Tip Vegan
Prírodný tekutý šampón Medovka - Ťuli a Ťuli
€9,60

Tekutý prírodný šampón s vôňou medovky. Je vhodný pre všetky typy vlasov, hlavne na mastné vlasy a proti vypadávaniu. Zabalený v tmavom sklenenom obale s objemom 250 ml a dreveným uzáverom.

Skladom   (2 ks)
Detail
2220
6 položiek celkom