Od 20. do 22.1. čerpám mini rodinnú dovolenku. Objednávaky zasielam opäť od štrvtka 23.1.2020. Ďakujem za pochopenie a želám krásne dni. :) Zuzana
Značka: Tierra Verde

Náhradná hlava pre drevenú kefu na riad - Tierra Verde

€2,90 €2,42 bez DPH
Skladom (2 ks)

Výmenná hlavica pre drevenú kefu na riad vyrobená z certifikovaného dreva a štetín z agáve. Pre pohodlné umývanie riadu bez máčania rúk.

 

 

Kategória: KUCHYŇA bez odpadu

 

Náhradná ekologická hlavica na drevenú kefu na riad. Vďaka vymeniteľným hlaviciam Ti drevená kefa môže slúžiť celé roky.

Jej prepracovaný tvar, ktorý uľahčuje umývanie, i príjemný dotek dreva si rýchlo obľúbiš. Navyše si pri jej použití vôbec nemusíš máčať ruky. :)

 

Certifikát FSC zaručuje, že drevo pochádza z lesa, ktorý je obhospodarovávaný ekologicky šetrne, sociálne prospešne a ekonomicky životaschopne. Odhaduje se, že zhruba polovica tropického dreva dovážaného do zemí EU pochádza z nelegálne ťažených pralesov, ktoré sú nenávratne devastované.

 

Tip: Aby Ti kefa vydržala čo najdlhšie, uchovávaj ju na suchom mieste.

 

leaf-extra-mini-icon  Návod na výmenu: použitú hlavicu opatrne vyber z kovového držiaku a vsaď novú hlavicu 

leaf-extra-mini-icon  Rozmery: priemer hlavice v najširšej časti - 7 cm

leaf-extra-mini-icon  Rozložiteľnosť: použité hlavice možno kompostovať :)

leaf-extra-mini-icon  Zloženie: drevo s certifikátom FSC, štetiny agáve

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

tierra-verde_male

 

Tierra Verde je česko-slovenská spoločnosť založená v roku 2008 v Brne, ktorá zásobuje mnohé bezodpadové predajne a obchodíky s čapovanou ekodrogériou V Čechách a na Slovenku. V ponuke má viacero eko značiek. :)

Yellow & Blue predstavuje kompletný rad pracích a čistiacich prostriedkov pre šetrnú a jednoduchú starostlivosť o domácnosť bez chémie. 

CASA Organica zahŕňa potreby pre bezodpadovú domácnosť z certifikovaného dreva, organickej bavlny a ďalších prírodných materiálov.

 Pod značku Gaia Cup patria menštruačné kalíšky z lekárskeho silikónu najvyššej kvality a látkové vložky Gaia Pads z biobavlny.

MAMA NATURA zahŕňa produkty určené na starostlivosť o telo (zubné kefky, olivové mydlo či drevené kefy na ruky).

 

Tierra Verde

leaf-extra-mini-icon