Flaška

Webová stránka značky: Flaška

Flaska-logomale - zivotbezodpadu.sk

 

Flaška je krásna a jedinečná sklenená fľaša na vodu (a iné nebublinkové nápoje), ktorú môžeš mať stále so sebou. Je pre každého, komu záleží na svojom zdraví a životnom prostredí. Flaška je zo Slovinska - je vyrobená v EU!

Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže sklo nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Flaška má však ešte jeden úžasný benefit - pri dokončovaní prechádza procesom vibračného ladenia skla, čo jej dodáva schopnosť štruktúrovať vodu! Voda sa po naliatí do Flašky upraví na svoju prirodzenú štruktúru, akú má v prírode - harmonizuje sa.

Flaška má v ponuke sklenené fľaše v rôznych obaloch, ja som sa však rozhodla zaradiť do ponuky len tie v korkových obaloch. NATURAL je čisto prírodná kolekcia Flašky vrátane obalu a štuplíku. Štuplík Flašiek je vyrobený z korku. Obal KOROK má jedinečný dizajn a praktické uško. Obal Flašky neplní však len dizajnovú funkciu, ale chráni fľašu pred poškodením pri každodennom používaní a pádoch. 

NATURAL kolekcia je vhodná pre tých, ktorí milujú prírodný vzhľad, prirodzené veci, a nechcú robiť žiadne kompromisy. :) 

Cena

1537
11537
prirodna kefa na flasu
Tip
€15

Kefa z prírodných materiálov na čistenie fliaš.

Skladom  (1 ks)
Detail
flaska new beginning zivotbezodpadu
Novinka Tip
od €33

Opakovane použiteľná prenosná sklenená fľaša so schopnosťou štruktúrovať vodu. Pomáha starať sa o naše zdravie a tiež o naše životné prostredie. Na svojom korkovom obale má vygravírovaný dizajn klíčiaceho stromčeka , čo symbolizuje nový začiatok.

Skladom  (1 ks)
FLAŠKA Spiritual Flower of life - sklenená fľaša v korkovom obale
Novinka Tip Best seller
od €33

Opakovane použiteľná prenosná sklenená fľaša so schopnosťou štruktúrovať vodu. Pomáha starať sa o naše zdravie a tiež o naše životné prostredie. Na svojom korkovom obale má vygravírovaný symbol kvetu života.

Skladom  (1 ks)
flaska emoto 05l
Novinka
€35

Opakovane použiteľná prenosná sklenená fľaša so schopnosťou štruktúrovať vodu. Pomáha starať sa o naše zdravie a tiež o naše životné prostredie. Korkové púzdro s nápisom Love & Gratitude (Láska a vďačnosť).

Momentálne nedostupné 
flaska natural 05l cork
Novinka Tip
€35

Opakovane použiteľná prenosná sklenená fľaša so schopnosťou štruktúrovať vodu. Pomáha starať sa o naše zdravie a tiež o naše životné prostredie. Korkové púzdro je ručne vytvorené certifikovaným španielskym remeselníkom Miguelom Pachecom.

Skladom  (1 ks)
5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom