Cena

1445
11445

Značky

Zobrazených položiek: 9
Láska sójová sviečka Jemnô
Vegan Best seller
od €14,60

Afrodiziakum a jemnosť. Túto sviečku si každý buď zamiluje alebo presne naopak, nič medzitým. :) Sójová sviečka s prírodnými silicami ylang - ylang, geránium a sladká mandľa. Zdravá alternatíva k bežným sviečkam. Ručne odlievaná do skla, s bavlneným knotom.

Skladom  (2 ks)
Radosť sójová sviečka Jemnô
Vegan Best seller
od €14,60

Povzbudzujúca a radosť prinášajúca vôňa citrusov a hrejivej vanilky. Sójová sviečka s prírodnými silicami. Zdravá alternatíva k bežným sviečkam. Ručne odlievaná do skla, s bavlneným knotom.

Momentálne nedostupné 
Si krásna sójová sviečka Jemnô 1
Vegan
€15,90

Sójová sviečka zo zamilovanej kolekcie "Si..." s prírodnými silicami geránium, levanduľa a ruža. Zdravá alternatíva k bežným sviečkam. Ručne odlievaná do skla, s bavlneným knotom.

Momentálne nedostupné 
Si milovaná sójová sviečka Jemnô 3
Novinka Vegan
€15,90

Sójová sviečka zo zamilovanej kolekcie "Si..." s prírodnými silicami santalové drevo, ylang - ylang a vanilka. Zdravá alternatíva k bežným sviečkam. Ručne odlievaná do skla, s bavlneným knotom.

Skladom  (1 ks)
084B4460u preview
Tip Vegan
€15,90

Sójová sviečka zo zamilovanej kolekcie "Si..." s prírodnými silicami bergamot, citrón, vavrín kubébový a citrónová tráva. Zdravá alternatíva k bežným sviečkam. Ručne odlievaná do skla, s bavlneným knotom.

Skladom  (1 ks)
Malý štartovací ZERO WASTE balíček pre bezodpadový život 1
Novinka Vegan Best seller
€26,20
€24
(–8 %)

Cenovo zvýhodnený balíček vyskladaný (zo 7 produktov) pre všetkých nadšencov bezodpadového spôsobu života. :) S krásnou valentínskou papierovou kartičkou, do ktorej môžeš napísať svoje meno a meno svojej lásky.

Objednané  (1 ks)
Malý valentínsky ZERO WASTE balíček prírodnej kozmetiky pre DÁMY 1
Novinka Tip Vegan
€35,40
€33
(–7 %)

Balíček prírodných zázrakov, ktorý poteší každé ženské srdiečko... a pokožku určite tiež. :) Je vyskladaný pre všetky nadšenkyne bezodpadového spôsobu života. Spojila som doň moje obľúbené prírodné zázraky od značiek Navia a Ponio. A samozrejme nesmú chýbať ZERO WASTE háčkované odličovacie tampóniky.

Objednané  (2 ks)
eľký štartovací ZERO WASTE balíček pre bezodpadový život 2
Novinka Tip
€47,84
€45
(–6 %)

Cenovo zvýhodnený balíček vyskladaný (z 11 produktov) pre všetkých nadšencov bezodpadového spôsobu života. :) S krásnou valentínskou papierovou kartičkou, do ktorej môžeš napísať svoje meno a meno svojej lásky.

Objednané  (2 ks)
Veľký valentínsky ZERO WASTE balíček prírodnej kozmetiky pre DÁMY
Novinka Tip Vegan
€48,60
€45
(–7 %)

Balíček prírodných zázrakov, ktorý poteší každé ženské srdiečko... a pokožku určite tiež. :) Oproti malému balíčku je v tomto navyše šľahaný telový krém Bezstarostné ráno, Mandľový olej a Bambucké jemné mydielko.

Objednané  (2 ks)
9 položiek celkom