Objednávky prijaté do 17.12.2018 do polnoci budú doručené do Vianoc. :) Potom oddychujeme až do 30.12.2018. Ďakujeme za pochopenie.
Vegán Best seller Bio

ZERO WASTE béžový háčkovaný odličovací tampónik - ŽIVOT bez ODPADU

1 hodnotenie
€1,50 €1,25 bez DPH
Skladom (13 ks)

Ekologická alternatíva k bežným jednorazovým vatovým tampónom. Tento tampónik je uháčkovaný zo 100 % BIO bavlny, a preto je komplet rozložiteľný v prírode. 

Tiež si už v štádiu, kedy nechceš používaním klasických odličovacích kozmetických tampónikov plniť svoj kôš v kúpeľni, a následne tak znečisťovať našu planétu? Je nás takých stále viac a viac :) Nech žije život bez odpadu

Tento ZERO WASTE odličovací tampónik sa stane malým zázrakom v Tvojej kúpeľni, to Ti garantujem :) 

Ide o ekologickú alternatívu k bežným jednorazovým vatovým tampónikom. Už žiadne zbytočné plastové balenia tampónov a nespočítateľné množstvo tampónikov, ktoré skončia v koši. A hlavne ušetrené peniažky :) 

Je uháčkovaný zo 100 % BIO bavlny, ktorá má certifikát GOTS. Ide o skutočný BIO certifikát, ktorý garantuje splnenie najvyšších etických (fair trade) aj ekologických požiadaviek od semienka po distribúciu výsledného produktu.

 

Na čo všetko môžeš tampónik využiť?

leaf-extra-mini-icon  Bežné čistenie pleti

Tampónik stačí navlhčiť vodou (ideálne teplou), svoj obľúbený prírodný odličovač (olej / krém / odličovacie sérum) naniesť na tvár alebo priamo na tampónik, následne jemnými pohybmi premasírovať tvár a potom tampónikom všetko zotrieť.

leaf-extra-mini-icon  Tonizácia pleti:

Dá sa využiť aj na tonizáciu pleti kvetovou vodou. Aj tu však odporúčam tampónik jemne navlhčiť vodou, aby nenasiakol veľa pleťovej vody. :)

leaf-extra-mini-icon  Peeling pleti

Vďaka tomu, že tampónik je háčkovaný, jemne masíruje pleť a môže nahradiť aj peeling (prípadne ním vieš zotrieť obľúbený peeling z tváre). 

leaf-extra-mini-icon  Odstránenie masky na tvár

Tampónik môžeš použiť aj na zotretie zvyškov pleťovej masky z tváre (napríklad ílovej).

 

Ako sa o tampónik starať?

Odličovací tampónik môžeš hneď po použití prepláchnuť za použitia jemného prírodného mydielka, no ak sa Ti už večer nechce (to sa mi stáva často :D), stačí ho odložiť do sieťky (vrecúška na pranie), a keď sa Ti ich tam nazbiera viac, hodiť do práčky a preprať na 30°-40°.

Po vyschnutí je tampónik pripravený na ďalšie použitie. Tak jednoduché! :)

leaf-extra-mini-icon  Odporúčanie: Pred prvým použitím odporúčam tampónik preprať v práčke alebo v rukách prírodným mydlom.

  

Tampónik je

leaf-extra-mini-icon  100 % BIO bavlnený

leaf-extra-mini-icon  ručne háčkovaný

leaf-extra-mini-icon  znovupoužiteľný

leaf-extra-mini-icon  ekologický

leaf-extra-mini-icon  kompostovateľný

leaf-extra-mini-icon  vyrobený s láskou na Slovensku 

 

leaf-extra-mini-icon  Materiál: 100 % BIO bavlna

leaf-extra-mini-icon  Priemer tamónika: 6 - 6,5 cm

leaf-extra-mini-icon  Farba: béžová (nebielená bavlna)

leaf-extra-mini-icon  Rozložiteľnosť: tampónik je kompostovateľný

P.S.: Ak používaš len čisto prírodnú kozmetiku a prírodné prípravky na pranie (mydlové orechy, mydlové vločky alebo prírodný prací gél), po skončení životnosti tampónika - čo tak skoro ale nebude, :) ho môžeš hodiť bez obáv do kompostu a neprispeješ tým tvoreniu ďalšieho odpadu.