Objednávky prijaté do 17.12.2018 do polnoci budú doručené do Vianoc. :) Potom oddychujeme až do 30.12.2018. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Vegán
Značka: Curanatura

Balenie 12 ks bambusových zubných kefiek HEALTH soft - Curanatura

Neohodnotené

Zdravé drevené zubné kefky s mäkkými nylonovými štetinkami skvelé na čistenie citlivých zubov a ďasien. Pri kúpe tohto zvýhodneného (rodinného) balenia získaš jednu zubnú kefku zadarmo. :)

Zvoľte variant

Balenie: kefky v originál papierových krabičkách Curanatura (vhodné ako darček)
Skladom (1 ks)
€38,40
€35,20
€29,33 bez DPH
Balenie: kefky bez obalu (pre vlastnú ZERO WASTE spotrebu)
Skladom (1 ks)
€37,44
€34,32
€28,60 bez DPH

Zubná kefka by sa mala zo zdravotných dôvodov meniť každé 3 mesiace, to asi všetci dobre vieme. :)

Nechce sa Ti stále po uplynutí tejto doby riešiť zháňanie novej kefky pre seba či ďalších blízkych? 

Alebo chceš obdarovať svojich blízkych či rodinu týmito kefkami, a zároveň ušetriť?

Tak práve pre Teba je tu zvýhodnené rodinné balenie. :)

 

Bambusové zubné kefky Curanatura HEALTH soft

leaf-extra-mini-icon  Zubná kefka Curanatura HEALTH soft je vyrobená z bambusu.

leaf-extra-mini-icon  Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom.

leaf-extra-mini-icon  Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa do bodky požiadavky uložené Svetovým Sympóziom orálnej hygieny.

leaf-extra-mini-icon  Štetinky sú vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien. Sú najjemnejšie (soft) podľa SOH, s hrúbkou 0,15 mm a hustotou 50 štetín na otvor. Vďaka jej mäkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien.

 

 

Bambusové zubné kefky Curanatura

Kefky boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov. Pýšia sa mottom "Zdravá zubná kefka!" Prečo? :)

 

leaf-extra-mini-icon Výborné čistiace vlastnosti kefky

Sú dizajnované podľa presných špecifikácií pre zdravotne najideálnejšiu zubnú kefku stanovených na Sympóziu dentálnej hygieny.

leaf-extra-mini-icon  Perfektné zloženie kefky

Výber materiálov pre zubnú kefku CURANATURA podlieha prísnym zdravotným kritériám. Všetky použité materiály (vrátane obalu) sú absolútne v súlade so zdravým životným štýlom, neobsahujú žiadne prímesy ani stopy nebezpečných chemických zlúčenín - vrátane ftalátov ani Bisfenolu A (celkom bežných v mnohých spotrebiteľských produktoch) a sú 100% ekologicky nezávadné.

leaf-extra-mini-icon  Kvalitné spracovanie rúčky 

Rúčka kefky je vyrobená z vlákien bambusovej trstiny. Povrch je špeciálne tepelne upravený. Použitie tohto materiálu má viacero výhod:

✓ bambus ako prirodzene najrýchlejšie rastúca rastlina na planéte obsahuje látku zvanú bambusový-kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická (to znamená, že bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam, a preto pri jeho pestovaní nie je potreba používať ani pesticídy ani hnojivá, týmto je vylúčená veľká časť nežiadúcich chemických reziduí v konečnom bambusovom produkte - rúčke kefky)

✓ povrchová úprava rúčky zaručuje okrem atraktívneho vzhľadu a príjemného zaobchádzania takzvanú karbonizáciu povrchu, ktorá rapídne predlžuje životnosť rúčky a má za výsledok vodeodolnosť povrchu, a tým pádom zabraňuje usádzaniu nečistôt a mikróbov

leaf-extra-mini-icon  Starostlivo volené štetinky

Štetinky kefky CURANATURA sú taktiež volené podľa prísnych zdravotných kritérií. Vyvinuté boli výhradne v mäkkom prevedení v rozsahu výslovne odporučenom profesionálnym dentálnym hygienikom. Materiál štetiniek je buď nylon 4, alebo prírodná bambusová celulóza. V obidvoch prípadoch ide o 100% biologicky rozložiteľný materiál.

Nylon 4 bol zvolený ako zdravá voľba, a zubná kefka CURANATURA HEALTH s nylonovými štetinkami 100% zodpovedá požiadavkám Medzinárodného Sympózia dentálnej hygieny.

 

Okrem rôznych uznávaných certifikácií majú kefky Curanatura vlastný Dezinfekčný výrobný certifikát.

 

leaf-extra-mini-icon  Balenie obsahuje: 12 ks kefiek

leaf-extra-mini-icon  Materiál: rúčka - 100 % bambus, štetinky - nylon

leaf-extra-mini-icon  Obal: 100% z recyklovaného papiera / recyklovateľný

leaf-extra-mini-icon  Rozložiteľnosť: kefky ako celok sú bezozvyšku ekologicky kompostovateľné

leaf-extra-mini-icon  Vyrobené: v Číne pre značku Curanatura (Slovenská republika)