Tip Vegan
Značka: Tierra Verde

Čistič fliaš - Yellow & Blue / Tierra Verde

Neohodnotené

Vyčistí a dezinfikuje vaše fľaše na vodu, smoothie alebo dojčenské fľaštičky od usadenín minerálov, zvyškov aj zápachu, poradí si aj na ťažko dostupných miestach. Schválené Štátnym zdravotným ústavom. Výrobok sa predtým volal Clean Touch - oplach fliaš, názov sa zmenil, ale zloženie nie.

Kategória: Umývanie riadu

Zvoľte variant

Balenie: 1 kg (papierové vrecko)
Skladom (1 ks)
€6,70
€5,58 bez DPH
Čo to je a ako funguje? :)
 
leaf-extra-mini-icon  oplach na fľašky odstraňuje vápenaté usadeniny a biofilm, ktorý sa tvorí vo vnútri fľašiek na vodu a dalšie nápoje
 
leaf-extra-mini-icon  pohlcuje pachy, rozpúšťa tuky, má dezinfekčný účinok

 

Na čo sa používa? :)

leaf-extra-mini-icon   slúži na ľahké umytie fľašiek od vody, mlieka, štiav, smoothies, čajov...

leaf-extra-mini-icon   na sklenené, plastové alebo kovové nerezové nádoby a fľašiek

leaf-extra-mini-icon   na detské fľaštičky na mlieko

 
Ako sa používa? :)
 
 

leaf-extra-mini-icon  Umývanie fľaše na vodu:

Nasyp 1 polievkovú lyžicu (cca 30 g) do fľaše, zalej teplou vodou, uzavri a dôkladne pretrep. Po umytí vypláchni pitnou vodou.

 

leaf-extra-mini-icon  Umývanie fľaše od ovocných štiav či smoothies:

Nasyp 1 polievkovú lyžicu (cca 30 g) do fľaše, zalej teplou vodou, uzavri a dôkladne pretrep. V prípade zaschnutých usadenín použi pri skle čo najteplejšiu vodu a nechaj usadeniny odmočiť. Po umytí vypláchni ešte pitnou vodou.

 

leaf-extra-mini-icon  Umývanie fľaše od mlieka:

Fľašu od mlieka (alebo akéhokoľvek mliečneho výrobku) najprv vypláchni studenou vodou (odstrániš tak zvyšky bielkovín lepšie než teplou vodou). Nasyp 1 polievkovú lyžicu (cca 30 g) do fľaše, zalej teplou vodou, uzavri a dôkladne pretrep. Po umytí vypláchni ešte pitnou vodou.

 

Na čo si dať pozor?

Umývanie hliníkových fliaš sa odporúča prevádzať len horúcou vodou a gélom na riad. Hliník by v reakcii na čistiaci prášok oxidoval a zašedol, rovnako ako sa to deje s hliníkovým riadom napríklad v umývačke riadu.

 

 

 
 

Bezpečnostné upozornenia:

leaf-extra-mini-icon  uchovávaj mimo dosahu detí

Nebezpečenstvo: Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidant. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Preveďte preventívne opatrenia na zabránenie zmiešania s horľavými materiálmi.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. V prípade požiaru: Na uhasenie použite vodu. Skladujte na suchom mieste pri teplotách nepresahujúcich 40 ° C. Likvidácia: Nepoužitý výrobok odovzdať v zberni nebezpečného odpadu! Znečistený obal po dôkladnom vyprázdnení niekoľkokrát vyčistiť výplachom vody a po vyčistení je možné ho odložiť do nádob na zber komunálneho odpadu.

  

 

leaf-extra-mini-icon  Obal: 100 % z papiera / recyklovateľný

leaf-extra-mini-icon  Zloženie (INCI): > 30 % sóda bikarbóna, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citrónová

Schválené českým Štátnym zdravotným ústavom pre použitie na dojčenské fľaše.