Vegan
Značka: Ponio

Olivové jemné mydlo - prírodné mydlo Ponio

Neohodnotené
€2,90 €2,42 bez DPH
Momentálne nedostupné

Veľmi jemné, hebké mydlo, s jemnejšou penou, čistí šetrne aj tú najcitlivejšiu pokožku. Rovnako tak sa správaj aj Ty k nemu, státie v mydelničke s vodou mu totiž ani trochu neprospieva. :)

Kategória: Prírodné telové MYDLÁ
Položka bola vypredaná…

Prírodné ručne robené mydlo vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, keďže mydlová hmota je zložená z 85% olivového oleja, ktorý šetrne čistí a zjemňuje.

Ďalších 15% tvorí kokosový olej, ktorý v tomto pomere kožu nevysušuje, ale naopak hydratuje a tvorí dostatok peny.

V mydle ostalo až 15% nezmydelnených látok, čo síce mierne znížilo jeho trvanlivosť, ale zmaximalizovalo jeho šetrnosť.

V závere procesu bol pridaný kvalitný chorvátsky extra panenský olivový olej od malovýrobcu. Mydlo je bez akýchkoľvek farbív a vône.

 

O mydielku :)

leaf-extra-mini-icon  Typ: prírodné mydlo (z rastlinných olejov)

leaf-extra-mini-icon  Tvrdosť mydla: mäkké mydlo 

leaf-extra-mini-icon  Vôňa: bez vône, iba prírodná mydlová vôňa (pre citlivú pokožku)

leaf-extra-mini-icon  Vhodné pre: ženy aj mužov, bábätká, suchú a citlivú pokožku, vegánsky produkt

  

Upozornenie: Nepoužívaj pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

Tip: Ak chceš predĺžiť životnosť a čerstvosť mydielka, nenechávaj ho dlhodobo vo vode či na slnku. Umiestni ho do dobre odtekajúcej mydelničky, aby sa po použití mohlo zregenerovať na ďalšie použitie. :)

 

leaf-extra-mini-icon  Váha: 100g (+-5g)

leaf-extra-mini-icon  Obal: 100% z papiera / recyklovateľný, kompostovateľný

 

Prírodné mydlá Ponio:

Mydlá značky Ponio sú robené klasickou metótou za studena, s vyšším podielom olejov, ktoré ostali v mydle nezmydelnené, takže sú vhodné aj pre suchárov a sušienky, teda ľudí so suchou pokožkou. Každé jedno mydielko je individuálne, niektoré sú jemnejšie, vhodné na tvár, iné zas odolnejšie voči vode pri častom používaní. Všetky mydlá, ktoré sú aktuálne v Ponio ponuke, sú bez umelých farbív a vôní, čo si môžeš overiť aj v uvedenom plnom zložení. V mydlách nie je použitý žiadny živočísny tuk ani palmový olej, je nahradený drahším, ale o to kvalitnejším kakaovým maslom. Tým, že sú mydlá vyrábané aj krájané ručne a používané sú prírodné suroviny, navzájom sa môžu líšiť odtieňom, tvarom či usporiadaním kvetov. :)

  

Môj názor na mydielko:

Toto mydielko nesadne úplne každému. Niekomu sa môže zdať dosť mazľavé. Je to kvôli vysokému obsahu olivového a kokosového oleja. Mydielko je teda úplne mäkkučké a naozaj treba dbať na to, aby nestálo v mydelničke vo vode. Odporúčam používať skôr na telo, nie na ruky, kedy by sa používalo príliš často a nestihlo by poriadne preschnúť.

Kto ho ale vyskúša a sadne mu, ostane mu verný. :)

 

leaf-extra-mini-icon  Zloženie (INCI): 

Olea Europaea Oil (olivový olej), Aqua (voda), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Olea Europaea Fruit Oil (extra panenský olivový olej)