Objednávky prijaté do 17.12.2018 do polnoci budú doručené do Vianoc. :) Potom oddychujeme až do 30.12.2018. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Vegán
Značka: Ponio

Masážna telová kocka Ružová alej - Ponio

Neohodnotené

Kakaové maslo so zmesou silíc "ružová alej" - patrí medzi sviežejšie z masážnych kociek, ale iba natoľko, aby ste si ju každý rád vychutnal aj v pochmúrnom počasí. Nie je to prvoplánová kráska ako ostatné vône, možno najprv pouvažuješ, či sa Vám páči, má ale svoje vlastné, jemné čaro. Telová kocka z kolekcie Ponio jeseň / zima. 

 

Zvoľte variant

Balenie: 50 g (v papierovej krabičke)
Momentálne nedostupné
€4,90
€4,08 bez DPH

O telovej kocke :)

leaf-extra-mini-icon  Typ: masážna kocka (namiesto telového mlieka po umytí, na masáže...)

leaf-extra-mini-icon  Vôňa: v prvom momente svieža a kvetinová, neskôr drevitá, jemne tlmená

leaf-extra-mini-icon  Použité prírodné silice: čínske ružové drevo „ho sho“, palmová ruža, niaouli

leaf-extra-mini-icon  Vhodná pre: slečny a dámy, mierne ženská záležitosť, vegánsky produkt

 

Ružovú alej Ivanka z Ponio prepašovala nielen do mydla, šampúchu a dezodorantu, ale aj do masážnej kocky - v každom výrobku vonia trochu inak.

V masážnej kocke najprv dominuje sviežosť silice niaouli, postupne spolu s drevito-ružovými tónmi, končiaca veľmi nenápadnou vôňou kakaového masla.

Ružová alej má od klasickej ruže pomerne ďaleko, nečakajte typickú šablónovú krásku, skôr dámu so skrytým šarmom.

 

Odporúčanie: Kocka má rada chladné, tmavé miesta, chránené od výrazných pachov. 

Upozornenie: Nepoužívaj pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte. Nepoužívaj priamo pred cieleným opaľovaním (silice môžu zvýšiť fotosenzitivitu).

 

leaf-extra-mini-icon  Váha: 50 g

leaf-extra-mini-icon  Obal: 100% z papiera / recyklovateľný

 

Masážne kocky Ponio:

Masážne kocky sú vyrobené z presného pomeru kakaového a bambuckého masla tak, aby boli tuhej konzistencie a začali sa rozpúšťať práve vo chvíli, keď ich vezmeš do ruky a zohreješ teplotou tela. Aby bola výsledná konzistencia kocky jemná a krémová, každé maslo sa musí pred zmiešaním temperovať pri správnej teplote - Ponio používa vlastnú metódu temperovania. Základom kociek je kakaové maslo, ktoré má samo o sebe jemnú kakaovú vôňu a často sa v kozmetike používa ako zmäkčovadlo, vhodné najmä pre veľmi suchú a citlivú pokožku. Masážne kocky sa dajú použiť nielen na masáž, môžeš sa nimi natierať po umytí namiesto telového mlieka, použiť ho na ruky, nohy či pleť. Perfektné sú aj do sprchy, kedy sa nimi natrieš po klasickom umytí mydlom, jemne opláchneš a osušíš a už nemusíš používať telové mlieko. Masážne kocky sú omnoho mastnejšie a výživnejšie ako bežné telové mlieko (cca 10-krát), preto ich pre dosiahnutie rovnakého efektu premastenia treba použiť menej ako telového mlieka. Ako obrovské plus masážnej kocky oproti telovému mlieku je, že nepotrebuje plastový obal - ekologická kozmetika vo všetkých smeroch.

 

leaf-extra-mini-icon  Zloženie (INCI):

Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Butyrospermum Parkii Fruit Butter (bambucké maslo), Cinnamomum camphora oil (silica – čínske ružové drevo „ho sho“), Cymbopogon Martinii Oil (silica - palmová ruža), Melaleuca Viridiflora Leaf Oil (silica – niaouli), Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Farnesol*, Citral*

* vyskytujúce sa prirodzene v siliciach