Posledné objednávky pred Vianocami prijímame do pondelka 17.12.2018. :)
Tip Vegán
Značka: Ponio

Masážna telová kocka Kakao & mäta - Ponio

Neohodnotené

"Wau, to vonia ako tie mentolové čokoládky, ako sa len volajú..." - "... to budú after eight", dopĺňa svojich zákazníkov Ivanka z Ponio. "Áno, presne tak vonia toto!"

Zvoľte variant

Balenie: 50 g (v papierovej krabičke)
Skladom (1 ks)
€4,60
€3,83 bez DPH

Kakaová masážna kocka v štýle After Eight - pokiaľ obľubuješ kombináciu sladkého kakaa a sviežej mäty, zamiluješ si ju. :)

Vôňa je v prvom momente svieža, chladivá, po ktorej neskôr vystúpi plná a relaxačná vôňa tmavej čokolády.

Kakaové maslo v kocke je prémiovej kvality, organické, fair trade, zvyšuje elasticitu pokožky, je veľmi vhodné najmä pre suchú kožu.

Kocka je špeciálne vytemperovaná. Pocitovo je trochu menej mastná ako kocky s bambuckým maslom.

 

O telovej kocke :)

leaf-extra-mini-icon  Typ: masážna kocka (namiesto telového mlieka po umytí, na masáže...)

leaf-extra-mini-icon  Vôňa: prirodzená kakaová vôňa s mätou - v prvom momente dominuje mäta, neskôr kakao

leaf-extra-mini-icon  Vhodná pre: ženy aj mužov, vegánsky produkt, vhodný aj pre alergikov na orechy (neobsahuje bambucké maslo, len kakaové maslo)

 

Odporúčanie: Kocka má rada chladné, tmavé miesta, chránené od výrazných pachov. 

Upozornenie: Nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte.

 

leaf-extra-mini-icon  Váha: 50 g

leaf-extra-mini-icon  Obal: 100% z papiera / recyklovateľný

 

Masážne kocky Ponio:

Masážne kocky sú vyrobené z presného pomeru kakaového a bambuckého masla tak, aby boli tuhej konzistencie a začali sa rozpúšťať práve vo chvíli, keď ich vezmeš do ruky a zohreješ teplotou tela. Aby bola výsledná konzistencia kocky jemná a krémová, každé maslo sa musí pred zmiešaním temperovať pri správnej teplote - Ponio používa vlastnú metódu temperovania. Základom kociek je kakaové maslo, ktoré má samo o sebe jemnú kakaovú vôňu a často sa v kozmetike používa ako zmäkčovadlo, vhodné najmä pre veľmi suchú a citlivú pokožku. Masážne kocky sa dajú použiť nielen na masáž, môžeš sa nimi natierať po umytí namiesto telového mlieka, použiť ho na ruky, nohy či pleť. Perfektné sú aj do sprchy, kedy sa nimi natrieš po klasickom umytí mydlom, jemne opláchneš a osušíš a už nemusíš používať telové mlieko. Masážne kocky sú omnoho mastnejšie a výživnejšie ako bežné telové mlieko (cca 10-krát), preto ich pre dosiahnutie rovnakého efektu premastenia treba použiť menej ako telového mlieka. Ako obrovské plus masážnej kocky oproti telovému mlieku je, že nepotrebuje plastový obal - ekologická kozmetika vo všetkých smeroch.

 

leaf-extra-mini-icon  Zloženie (INCI):

Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo, Ghana), Mentha Piperita Oil (silica – mäta pieporná)