Tip Vegan
Značka: Mylo

Jemný krémový dezodorant Grepová pazuška - prírodný dezodorant Mylo

Neohodnotené
€6,90 €5,75 bez DPH
Skladom (1 ks)

Prírodný krémový dezodorant so sviežou vôňou grepu a bergamotu pre ňu aj pre neho.

Kategória: Prírodné DEZODORANTY
Hmotnosť: 0.75 kg

Chceš začať používať prírodné dezodoranty a máš pazušku precitlivelú na sódu bikarbónu? Pre Teba je tu Mylo. :)


leaf-extra-mini-icon  dezodorant nebráni poteniu a je navrhnutý tak, aby kontroloval vlhkosť a "vôňu" potu

leaf-extra-mini-icon  založený je na sile za studena lisovaného kokosového oleja, ktorý má antibakteriálne schopnosti

leaf-extra-mini-icon  škrob z maranty kontroluje vlhkosť a mastný pocit po nanesení dezodorantu

leaf-extra-mini-icon  farnesol a lemonester (získaný fermentáciou) sú prírodného pôvodu a zamedzujú vzniku a aktivite baktérií spôsobujúcich "vôňu" potu

 

O Grepovej pazuške :)

leaf-extra-mini-icon  dezodorant je určený pre ňu aj pre neho

leaf-extra-mini-icon  obsahuje esenciálny olej z grepu, bergamotu, vetiveru, levandule a ružového dreva

leaf-extra-mini-icon  dezodorant je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje včelí voskPoužitie:

leaf-extra-mini-icon  aplikuj čistými a suchými rukami do oblasti pazušky (ideálne tiež čistej a suchej) a následne rozotri 

leaf-extra-mini-icon  môžeš aplikovať viackrát denne, podľa potreby

leaf-extra-mini-icon  na zlepšenie účinku dezodorantu odporúča Barb z Mylo používať mydlo s čiernym uhlím Čierna ovca

 

leaf-extra-mini-icon  Objem: 30 ml

leaf-extra-mini-icon  Obal: tmavá sklenená dóza s krycím viečkom pre lepšie zachovanie kvality 

 

mylo-male

 

Za úžasnou slovenskou značkou čistej prírodnej kozmetiky Mylo stojí šikovná Barb, ktorá začala vyrábať mydielka už v roku 2013.

Postupne sa ponuka tejto značky rozšírila o ďalšie úžasné prírodné zázraky. V Mylo si každý nájde to pravé pre seba, v ponuke tejto ručne vyrábanej prírodnej kozmetiky sú produkty pre celú rodinku, dokonca aj pre našich štvornohých miláčikov, čo sa u výrobcov prírodnej kozmetiky väčšinou vôbec nevidí.

Mylo som do ponuky ŽIVOTa bez ODPADU vybrala kvôli jeho krásnej filozofii. Zloženie je vždy čisto prírodné a suroviny lokálne, organické a fair trade. Obaly sú navrhované a vyrobené s ohľadom na našu planétu. Už od začiatku sa Mylo snažilo baliť kozmetiku do ekologických obalov (papier, sklo). Len nedávno prešlo ďalšou zmenou obalov, krabičky sú po novom z recyklovaného papiera, dokonca aj nalepovacie etikety na sklenených fľaštičkách, ktoré vystriedali tie pôvodné plastové. :) Krabičky pritom nezakrývajú celý produkt, ako to pri kozmetike býva väčšinou zvykom. Je použité naozaj len nevyhnutné množstvo papiera. Pri krabičkách na mydlá sa nepoužívajú žiadne lepidlá. Krabičky aj etikety majú vždy jednoduchý, no zároveň krásny čistý minimalistický dizajn. A také sú aj názvy produktov. To je Mylo. :)

 

PRÍRODNÉ MYDLÁ sú vyrobené ručne, v malých dávkach, klasickou metódou za studena. Neobsahujú palmový olej, živočíšne tuky, umelé vône ani farbivá. Zabalené sú do recyklovaného papiera. Keďže ide o čisto prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť mierne rozdiely vo farbe a vôni.

 

PRÍRODNÉ BALZAMY NA PERY obsahujú len čisto prírodné ingrediencie. Balzamy sú mastnejšej konzistencie vďaka obsahu prírodných olejov a masiel. Ide o vegánsky produkt. :) Pery chránia vyživujú a hydratujú. Sú balené v krásnom minimalistickom papierovom obale, ktorý je celý kompostovateľný. Balzamy sa z obalu vysúvajú tlakom zo spodu.

 

PRÍRODNÉ OLEJOVÉ SÉRA vytvára Mylo vždy podľa špeciálnych požiadaviek konkrétnych druhov pleti. Tvorí ich kombinácia čistých prírodných rastlinných olejov. V ponuke je olej na mastnú a problematickú pleť s názvom "AKO VÁNOK", olej na suchú a citlivú pleť "FLÓRA", olej na unavnú pleť "PREBUDENIE", či sérum na zrelú pleť "MLADOSŤ". Oleje sú ľahké, jemné, rýchlo vstrebateľné a hydratujú pokožku do hĺbky.

 

leaf-extra-mini-icon